We wtorek 28 września udało nam się w towarzystwie pięknej pogody pojechać do Ogrodu Zwierza, który mieści się w Pojałowicach.

Miejsce wyjątkowe, prowadzone z wielkim sercem przez Panią Olę i Pana Sebastiana urzekło nas bliskością z naturą, a przede wszystkim konikami polskimi. Dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda najprawdziwsza stajnia, dotknąć, pogłaskać i przejechać się na koniu oraz usłyszeć wiele ciekawych informacji o życiu tych wyjątkowych zwierząt. Przyjazna atmosfera i otwartość właścicieli spowodowała, że nie było ani na chwilę momentu, w którym ktokolwiek dziecko by się czegoś bało. Wszyscy z niecierpliwością czekali na swoją przejażdżkę na koniu. W międzyczasie dzieci bawiły się na placu zabaw i zajadały kiełbaski z grilla. Niektórzy nawet nie chcieli wracać do przedszkola! Bardzo fajna wycieczka - polecamy wszystkim Ogród Zwierza.