W piątek 22 stycznia dzieci z grupy I zaprosiły swoich Dziadków i swoje Babcie do naszego przedszkola by wraz z nimi świętować Dzień Babci i Dziadka. Spotkanie rozpoczęła wychowawczyni grupy p. Ania, która serdecznie powitała miłych gości oraz złożyła im życzenia z okazji ich święta.

Kolejnym punkt stanowiły występy dzieci. Z ogromnym zaangażowaniem i entuzjazmem recytowały wiersze, tańczyły i śpiewały piosenki. A wszystko po to, by sprawić radość i okazać ogromną miłość swym Babciom i Dziadkom. Jesteśmy pewni, że to się udało, bo na ich twarzach widać było radość, wzruszenie i dumę, że takie maluszki mogą tak pięknie zaprezentować się na scenie. Część artystyczną zakończyło gromkie odśpiewanie „Sto lat". Następnie głos zabrała Pani Dyrektor, która złożyła życzenia naszym drogim seniorom. Całość imprezy zakończyła się wspólnym poczęstunkiem przygotowanym przez Rodziców, za co serdecznie dziękujemy!