Tegoroczna zima jak widać płata nam figle.Jednego dnia jest ciepło, a  innego mróz szczypie w uszy i nos.

W przedszkolu rozbrzmiewa piosenka ,,Zima, zima , na, na, na, na ulepimy dziś bałwana ”,a także wszystkie przedszkolaki tańczą zimową poleczkę.Postanowiliśmy wykonać  prace plastyczne o tematyce zimowej z wykorzystaniem farb i papieru kolorowego. Zrobiliśmy  bałwanki, które zdobią naszą szatnię ,oraz  karmnik z ptaszkami. Pamiętaliśmy również o ptakach i dlatego zgromadziliśmy różne nasiona, kule ze smakołykami, oraz słoninkę, które zostały umieszczone w karmniku, oraz innych miejscach w ogrodzie przedszkolnym. Korzystając z uroków zimy  postanowiliśmy pobawić się na śniegu w naszym przedszkolnym ogrodzie.  Pogoda nam sprzyjała.Przedszkolaki świetnie się bawiły, bo dla nich zabawy na świeżym powietrzu to świetna rozrywka. Z czerwonymi noskami i z uśmiechem na twarzy wróciliśmy do przedszkola.