Dnia 23 września 2022r.  zgodnie z tradycją w naszym przedszkolu odbyło się "Powitanie Jesieni", gdyż tego dnia kończy się astronomiczne lato, a zaczyna się kolejna pora roku - jesień

. Kolorem przewodnim stał się pomarańczowy. Gościł on na naszych ubraniach. Pojawił się również na talerzach, a z nim  dynie marchewki i pomarańcze W kąciku przyrody zgromadziliśmy dary jakie podarowała nam Pani Jesień: kasztany, żołędzie , szyszki, kolorowe liście i jarzębinę. Wykorzystaliśmy je do zabaw sensorycznych, układania mandali, oraz zabaw plastycznych. Były piosenki , zabawy ruchowe i tańce.Mamy nadzieję, że przedszkolaki będą miały jeszcze wiele okazji by podziwiać uroki nowej pory roku, oraz pogłębiać swoją wiedzę i doświadczenia przyrodnicze.