Smaller Default Larger
Bożena Piwowarska

 Ukończyła studa magisterskie na kierunku pedagogika w zakresie wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego, kurs kwalifikacyjny „Organizacja i zarządzanie oświatą” oraz kurs kwalifikacyjny "Nowoczesna Szkoła Francuska Technik C. Freineta”. Jest nauczycielem dyplomowanym z 35 stażem pracy. Obecnie pracuje w grupie VI „Jeżyków”. 

 

"Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji wynikającej z możliwości uczestniczenia we wszechstronnym rozwoju dziecka. Staram się być przewodnikiem, który wprowadza dzieci w otaczający ich  świat - pomaga go poznać i zrozumieć. Moja praca daje mi ciągłą możliwość do doskonalenia się. Dzieci nauczyły mnie i wciąż uczą, by cieszyć się każdą chwilą, to coś o czym my dorośli często zapominamy. A przecież to czyni świat lepszym i piękniejszym. Najbardziej motywuje mnie do pracy uśmiech i radość dzieci. W wolnych chwilach lubię czytać książki, słuchać muzyki (różnego gatunku), poznawać piękne zakątki naszego kraju oraz spotykać się z przyjaciółmi. Interesuję się literaturą, teatrem, muzyką, filmem oraz psychologią."