Smaller Default Larger

6 marca gościliśmy w naszym przedszkolu cyrk „Szok”. Artyści podczas godzinnego przedstawienia zaprezentowali dzieciom i nauczycielom program artystyczny, zawierający elementy żonglerki, akrobacji  a także sztuki iluzji.  

Występ rozpoczął się od pokazu akrobatycznego, następnie dzieci mogły obejrzeć pokaz żonglerki i ciekawych akrobacji. Dużą radość wzbudził występ Klauna, który bawił dzieci swoimi sztuczkami. Artyści zaprosili także nasze przedszkolaki do wspólnych występów podczas których dzieci miały okazję nie tylko podziwiać triki cyrkowe, ale także brać czynny udział w realizacji wielu z nich. Pełni zapału, próbowali dotrzymać kroku zawodowcom, co często wzbudzało ogólną radość publiczności. Ogromne zainteresowanie wzbudził wąż, którego można było nawet dotknąć. Niektóre dzieci wykazały się dużą odwagą głaszcząc i trzymając gada. Występ cyrkowy dostarczył wszystkim zebranym mnóstwo miłych wrażeń i przeżyć. Uczestnicy gromkimi brawami podziękowali artystom za niezwykłe widowisko.