12 kwietnia dzieci z grup: "Jeżyki', "Wiewiórki" i "Kotki' wybrały się do Multikina w Krakowie w ramach programu dla przedszkoli "Moja Pierwsza Wizyta w Kinie", którego głównym zadaniem jest zapoznanie przedszkolaków z wielkim ekranem, oswojenie się z przestrzenią kina i przyjrzenie się jej najciekawszym zakamarkom.

Po przyjeździe na miejsce przygodę z kinem rozpoczęliśmy od oglądnięcia uskrzydlającej opowieści o najbardziej rezolutnej pszczółce świata w filmie "Miodowe igrzyska". Nowe przygody sympatycznej pszczółki Mai i jej przyjaciół jak zawsze były potężną dawką znakomitej zabawy i pozytywnych emocji. Po filmie wyruszyliśmy z Panią przewodnik do tajemniczych sal, do których mają dostęp wyłącznie pracownicy kina. Magiczną wędrówkę uwieńczyliśmy pamiątkowymi zdjęciami z bajkowymi postaciami oraz degustacją popcornu.