We wtorek 27 marca zawitali do naszego Przedszkola, aktorzy z agencji teatralnej „Aster”, z przedstawieniem zatytułowanym: „Królewna Żabka”. Opowieść o wielkiej miłości bardzo spodobała się naszym podopiecznym. Dzieci przejęły się losem pięknej dziewczyny zaklętej w żabę i dzielnego księcia szukającego ratunku dla swojej ukochanej.

Dzieci z ogromną uwagą śledziły losy dzielnego Księcia Rzodkiewki, który w bardzo bohaterski sposób zdjął czar ze swej wybranki, którą zła czarownica zamieniła w  żabę. Pomógł też innym zwierzętom, których spotkał podobny los. Ale jak to najczęściej w bajkach bywa – wszystko zakończyło się szczęśliwie i odczarowana Królewna Żabka została żoną Księcia Rzodkiewki. Najwięcej pozytywnych emocji wśród dzieci wywołały barwne kukiełki prezentowane podczas wystawianej bajeczki. Po przedstawieniu aktorzy przeprowadzili wśród naszych przedszkolaków quiz dotyczący prezentowanej bajki, w której dzieci za poprawną odpowiedź  otrzymywały nagrody niespodzianki w postaci kolorowych kalendarzy. W gronie zwycięzców znaleźli się: Amelia Miszczyk z grupy Zajączków, Patryk Stanek z grupy Kotków oraz Ismena Piwowarska z grupy Jeżyków.