„Wszystkim Babciom sto lat!

Wszystkim Dziadkom sto lat!

Niechaj w zdrowiu, szczęściu

wciąż żyją nam...”

Dnia 22 stycznia 2018 r. W naszym przedszkolu zorganizowana została piękna uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie dzieci z grupy Misiów i Zajączków.

Spotkanie rozpoczęła wychowawczyni grupy Misiów p. Ania, która serdecznie powitała wszystkich gości i złożyła im życzenia z okazji obchodzonego święta. Następnie dzieci z obu grup przebrane za gwiazdki i krasnoludki z ogromnym zaangażowaniem i entuzjazmem recytowały wiersze, tańczyły, grały na instrumentach muzycznych oraz śpiewały piosenki. A wszystko po to, by sprawić radość i okazać ogromną miłość swym ukochanym Babciom i Dziadkom. Jesteśmy pewni, że to się udało, bo na ich twarzach widać było radość, wzruszenie i dumę, że ich wnuczęta potrafią tak pięknie zaprezentować się na scenie. Część artystyczną zakończyło gromkie „sto lat” na cześć wszystkim Babć i Dziadków. Następnie głos zabrała p. Dyrektor, która złożyła życzenia naszym seniorom. Finałem spotkania był słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców, za co serdecznie dziękujemy!

To był naprawdę wyjątkowy dzień.