Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas... Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie - to nasze kochane Babcie i Dziadkowie. 21 i 22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy - to Dzień Babci i Dzień Dziadka.

23 stycznia 2018 r. w naszym przedszkolu zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie dzieci z grupy Żabek i Kotków.  Piękną uroczystość rozpoczęła wychowawczyni grupy – p. Magdalena, która serdecznie powitała wszystkich przybyłych gości i złożyła im życzenia z okazji obchodzonego rzez nich święta. Wnuki przygotowały dla nich pod okiem nauczycielek przedstawienie pt. „Z babcią i dziadkiem przez świat”. Przedszkolaki zabrały swoich dziadków w podróż dookoła świata odwiedzając Kubę, Włochy, Francję, Argentynę, pływając po morzach i oceanach gdzie dotarli z powrotem do ukochanej Polski. Dzieci pięknie śpiewały piosenki, grały na instrumentach, tańczyły kankana, tango oraz krakowiaka. Dziadkowie ze zdumieniem i wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich "skarbów”. Na koniec uroczystości Żabki i Kotki wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane kalendarze na 2018 rok oraz laurki - cukierki z życzeniami i małą niespodzianką. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni przez Panią Dyrektor i swoje wnuczęta na kawę, herbatę i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców oraz panie kucharki. To był naprawdę wyjątkowy dzień pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za współpracę i zorganizowanie obchodów Dnia Babci i Dziadka, a zwłaszcza tym, którzy wspomogli naszą wspólną uroczystość słodkimi wypiekami.

Wszystko było pyszne, a Dziadkowie bardzo zadowoleni!

Dziękujemy, że możemy na Państwa liczyć!

Dzieci z grupy „ Kotków” i „Żabek” wraz z wychowawczyniami