W piątek 4 marca 2016 r. przyjechali do naszego przedszkola niecodzienni goście z Krakowskiego Okręgu Polskiego Związku Łowieckiego. Myśliwi i sokolnicy przywieźli pokazać naszym przedszkolakom prawdziwego, żywego sokoła.

Wszystkie dzieci zebrane w holu z wielkim przejęciem słuchały opowieści o tym dlaczego sokoły wykorzystywane są na lotniskach, poznały szczegóły pracy myśliwych i sokolników, oraz miały okazję zobaczyć jak wygląda codzienny i galowy strój myśliwego.Na koniec opiekunowie pięknego ptaka zdjęli sokołowi czepek z głowy żebyśmy mogli zobaczyć jego piękne duże oczy. Dzieci były pod dużym wrażeniem spotkania z niecodziennym gościem. Na koniec każdy przedszkolak dostał od myśliwych czekoladkę i talię kart Piotrusia. Zrobiliśmy sobie także pamiątkowe zdjęcia z pięknym sokołem. Inicjatorem tego spotkania był Pan Zbigniew Bęben tata Kamilki z grupy Jeżyków, który jest członkiem Krakowskiego Okręgu Polskiego Związku Łowieckiego, za co serdecznie dziękujemy!!!!