Smaller Default Larger
Aneta Gumula

Absolwentka Wyższej Szkoły  Filozoficzno-Pedagogicznej „Ignatianum” w Krakowie gdzie zdobyła tytuł magistra w zakresie pedagogiki społeczno–opiekuńczej. Ukończyła również studia podyplomowe w Górnośląskiej Wyższej Szkole Pedagogicznej im. A. Hlonda w Mysłowicach na kierunku pedagogika przedszkolna.

 

Od 11 lat pracuje w zawodzie nauczyciela wychowania przedszkolnego. W bieżącym roku szkolnym  prowadzi grupę dzieci czteroletnich  o wdzięcznej nazwie ”Kotki”. Jest nauczycielem mianowanym.

„Wiedza oraz umiejętności, które zdobyłam pozwoliły mi zrozumieć, iż do każdego dziecka należy podchodzić w sposób indywidualny dostrzegając jego aktualne potrzeby oraz możliwości rozwojowe. Staram się wykazywać dużą zdolnością do empatii, rozumieć i właściwie reagować na emocje dzieci.

Prywatnie, wolne chwile spędzam  w towarzystwie rodziny i przyjaciół, którzy wnoszą w moje życie dużo miłości i uśmiechu. Bardzo lubię słuchać polskiej muzyki. Staram się również znaleźć czas na  swoją pasję jaką jest czytanie książek oraz relaksować się na spacerach podziwiając piękno przyrody.”