We wtorek 17 grudnia odbyły się w naszym przedszkolu Jasełka i spotkanie wigilijne, w których wzięły udział dzieci z grup Wiewiórek i Jeżyków, Rodzice i bliscy naszych wychowanków.

Od samego rana wszyscy pracownicy przedszkola uwijali się, aby na godz. 15:00 wszystko było gotowe. Jasełka są zawsze bardzo uroczystym wydarzeniem w naszym przedszkolu. W tym roku dzieci zaprezentowały gościom przedstawienie Agnieszki Loski pt. Opowieści zielonej choinki - rozśpiewaną muzyczną bajkę bożonarodzeniową, w której mogliśmy zobaczyć aniołki, śnieżynki, laleczki, św. Mikołaja, pasterzy, osiołka, hiphopowców, trzech króli, najświętrzą Rodzinę i choinki. Przedszkolaki poprzez piękne tańce i piosenki wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój i przybliżyły historię Bożego Narodzenia, widzianą oczami dzieci. Po finałowym tańcu głos zabrała Pani Dyrektor Małgorzata Wojasińska oraz Pan Przewodniczący Rady Grzegorz Płażek, którzy pogratulowali dzieciom wspaniałego występu i złożyli świąteczne życzenia. Ale to nie był koniec niespodzianek. Na zakończenie na scenie pojawili się roztańczeni kolędnicy - nasi drodzy Rodzice, którzy również postanowili mieć swój udział w Jasełkach i brawurowo wszystkim zakolędowali. Wiersze i życzenia przeplatane były wspólnym śpiewaniem kolęd, do których akompaniowała na gitarze Pani Basia. Najbardziej zaskoczone były dzieci, które o niczym nie wiedziały i mogły zobaczyć swoich Rodziców w pięknych przebraniach i zupełnie nie znanych im rolach. Występ kolędników i jasełka dzieci okraszone zostały gromkimi brawami publiczności. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem, który przygotowały Panie kucharki, Panie pomoce oraz Rodzice.

Serdecznie dziękujmy WSZYSTKIM, którzy zaangażowali się w najmniejszy nawet sposób w przygotowanie tej uroczystości! Było pięknie!