Smaller Default Larger

22 stycznia zostały podane do informacji wyniki Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek w Waganowicach "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś".

Miło nam poinformować, że dzieci z grupy Jeżyków za wykonanie pastorałki "Od serca do ucha" zdobyły I miejsce w kategorii zespoły w wieku przedszkolnym 5-6 latki, również przedszkolaki z grupy Zajączki za wykonanie "Jezuniu maleńki' zdobyły I miejsce w kategorii 3-4 latki.  I miejsce w kategorii soliści zajął nasz przedszkolak Maurycy K. z grupy Jeżyków oraz III miejsce Franiszek B. z grupy Zajączków Bardzo się cieszymy, że nasze przedszkolaki tak pięknie się zaprezentowały  i zostały wyróżnione tak wysokimi miejscami. Serdecznie gratulujemy! Wszystkich laureatów konkursu będzie można zobaczyć na stronie fb Szkoły w Waganowicach w przyszłym tygodniu.

                                                                                                           Grupa Jeżyki -   pastorałka "Od serca do ucha"

Grupa Zajączki - pastorałka" Jezuniu maleńki"