Smaller Default Larger

Pod koniec października w grupach Jeżyków i Wiewiórek odbył się Bal Wszystkich Świętych. Tego dnia było jak w niebie. Dzieci ubrały się w stroje nawiązujące do postaci świętych.

Mogliśmy spotkać min.: św. Marię, św. Franciszka, św. Jana Pawła II, Siostrę Faustynę i wielu innych świętych. Świat chyba nigdy nie widział w jednym miejscu tylu świętych osób. Na balu nie mogło zabraknąć dobrej zabawy. Dzieci wesoło bawiły się przy dźwiękach muzyki, tańczyły i śpiewały. Brały również udział w licznych grach i konkursach prowadzonych przez siostrę Damiane. Balem Wszystkich Świętych pokazujemy, że  Uroczystość Wszystkich Świętych przypomina prawdę o powszechnym powołaniu do świętości. Każdy z nas wierzących jest do niej powołany. Serdecznie dziękujemy RODZICOM za zaangażowanie w przygotowanie tak pięknych strojów. Poniżej prezentujemy zdjęcia z balu.

galeria