Smaller Default Larger

W czwartkowy, piękny jesienny dzień w naszym przedszkolu odbył się Przegląd Recytatorski pod hasłem Zdrowie w poezji.

Chętne dzieci z pomocą Rodziców przygotowały wiersze o szeroko pojętym zdrowiu. Pięknie ubrane przedszkolaki, z rekwizytami w rękach prezentowały jakże ważne treści o tym co należy robić aby cieszyć się dobrym samopoczuciem i zdrowiem. Prezentacje uczestników poprzedziła krótka inscenizacja wiersza pt. Chory kotek w wykonaniu Pani Agnieszki, Pani Ewy i Pani Anetki, która wzbudziła u dzieci dużo pozytywnych emocji i uśmiechu. Po każdym występie na holu rozbrzmiewały gromkie brawa. Z wielką radością obserwowałyśmy odwagę i chęć dzieci do tego aby zaprezentować się zarówno swoim kolegom i koleżankom jak i pracownikom przedszkola. Tremy u dzieci nie było widać. Takie wydarzenia pokazują jak bardzo dzieci są głodne publicznych występów przed żywą publicznością, co niestety w ostatnim czasie ograniczyła pandemia. Na pewno takie przeglądy będą jeszcze organizowane w naszym przedszkolu, dlatego zachęcamy dzieci, które teraz nie zdecydowały wystąpić do tego, aby spróbowały swoich sił następnym razem. Dziękujemy także Rodzicom za to, że tak pięknie zaangażowali się i przygotowali swoje pociechy do przeglądu, a uczestnikom jeszcze raz wielkie ukłony i brawa!

 

galeria