Smaller Default Larger

W dalszym ciągu chętnie w naszych przedszkolnych progach Witamy rodziców, którzy chcą czytać dzieciom bajki. Podczas poobiedniego odpoczynku odwiedziła nas mama Marcela.G oraz mama Ani.P.

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas niezwykle magiczny zarówno w domu jak i w przedszkolu. Od połowy grudnia dzieci przygotowywały się do tych wyjątkowych świąt. Podopieczni wykonali wspólnymi siłami długi 24 metrowy łańcuch, którym przyozdobili stojąca na holu choinkę.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia dnia 13.12.2017 w grupie Zajączki odbyły się zajęcia popołudniowe. W zajęciach brały udział dzieci i rodzice z grupy 4 latków oraz jedna para z grupy Misiów. Spotkanie rozpoczęliśmy od wspólnego muzycznego powitania, następnie przybyłe osoby podzielone zostały na trzy grupy.

Jak co roku serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do wizyty w przedszkolu w celu przeczytania dzieciom bajek. W miesiącu październiku odwiedził nas tata Maciusia, który przeczytał dzieciom krótkie opowiadania z wybranej przez syna książeczki oraz bajkę z serii przygody Zigzaka McQuena.

W nawiązaniu do tematyki tygodnia dzieci z grupy Zajączków przygotowywały owocowe szaszłyki. Dnia 30 października podopieczni zamienili się w małych kucharzy.