Dnia 20.01.2017 r. w grupie Zajączki odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości. Podniosłą atmosferę można było wyczuć od samego rana, kiedy to maluchy przyniosły ze sobą przebrania przygotowane na przedstawienie.

O godz 14.00 na holu przedszkola, po przywitaniu gości przez p. Agatkę, która przygotowała dzieci do przedstawienia rozpoczął się występ wnucząt. W tym roku dla Babci i Dziadka trzej kominiarze wywoływali symbole przynoszące szczęście. Najlepsze życzenia składały gwiazdki, Nowy Rok oraz 4 pory roku. Na koniec z życzeniami stanęli elegancko ubrani chłopcy, którzy pięknie wyrecytowali alfabet dla babci i dziadka. W występie oprócz z przejęciem prezentowanych wierszy nie mogło zabraknąć pięknych piosenek, tańców oraz gry na instrumentach. Na koniec przedstawienia wszystkie wnuki głośno zaśpiewały dziadkom 100 lat. Uśmiechy, całusy, brawa i łzy wzruszenia były znakiem, że pokaz był bardzo udany. Po występie p. Agatka złożyła wszystkim drogim gościom życzenia oraz gratulacje małym aktorom. Również pani Dyrektor Małgorzata Wojasińska zgromadzonym pięknym babciom i przystojnym dziadkom życzyła wszystkiego najlepszego. Po życzeniach p. Agatka zaprosiła dziadków z wnukami do wspólnego tańca. Po odrobinie szaleństwa, goście przeszli do na poczęstunek do niebieskiej sali gdzie zostali obdarowani przygotowanymi wcześniej przez dzieci prezentami.Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy 100 lat w zdrowiu i uśmiechu!

PODZIĘKOWANIA

Serdecznie dziękujemy Paniom: Agnieszce Belskiej, Katarzynie Szwajcy, Karolinie Rodak, Monice Franczyk za upieczenie pysznych ciast na spotkanie z seniorami.

Dziękujemy Pani Ewie Gębala za podarowanie soków.

Dziękujemy Państwu Annie i Kamilowi Kucharskim za przygotowanie ogromnej ilości pysznych babeczek, eklerków i pączków.

Przyniesione przez Państwa słodkości umiliły spotkanie wszystkim Babciom, Dziadkom i oczywiście wnuczętom z grupy Zajączków :)