Smaller Default Larger

W związku z trwająca od października akcją  ,,Dzieciństwo bez próchnicy”  grupa Zajączki odwiedziła gabinet Stomatologiczny.  Po śniadaniu i porannym myciu zębów dzieci z p. Agatka i Paulinką udały się na długi spacer do rynku w Słomnikach gdzie znajduje się zaprzyjaźniony gabinet.

Jak zapewne pamiętacie, tematyką tygodnia są sporty zimowe. W związku z tym, p. Agatka postanowiła zapoznać dzieci bliżej z tym sportem zimowym, który sama uprawia, a mianowicie z jazdą na snowboardzie.

24 lutego 2017 r. grupę „Zajączków” czekała specjalna niespodzianka. Wydarzenie miało miejsce po obiedzie, kiedy to w drzwiach sali pojawił się mężczyzna w specjalnym stroju. Okazało się, że był to... prawdziwy strażak!

Chcąc zaszczepić w dzieciach zainteresowanie literaturą, zapraszamy chętnych rodziców, oraz starsze rodzeństwo do czytania dzieciom bajek. Ostatnio czas poobiedniego odpoczynku umiliła nam mama Igora, pani Marta Wącławska, która czytała ulubione bajki swoich dzieci min. ,,Marysia, to moje!”.

Dnia 20.01.2017 r. w grupie Zajączki odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości. Podniosłą atmosferę można było wyczuć od samego rana, kiedy to maluchy przyniosły ze sobą przebrania przygotowane na przedstawienie.