„Dziś dla Babci słońce mamy i całuski dla Dziadziusia, dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia…” te słowa można było usłyszeć podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, która odbyła się 20 stycznia w grupie Żabek.

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Dlatego, Dzień Babci i Dziadka obchodzimy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście. Dzieci z grupy Żabek przygotowały dla ukochanych Babć i Dziadków program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Oprócz pięknego przedstawienia dzieci przygotowały drobne upominki w postaci laurek i gipsowych serduszek z życzeniami. W przygotowanych programach artystycznych wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych bliskich.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom

jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego,

aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przygotowań do Dnia Babci i Dziadka i filmiku z przedstawienia :)