Pragniemy serdecznie powitać wszystkie Żabki i ich Rodziców w nowym roku przedszkolnym! Początki w „nowej” grupie zwykle polegają na poznaniu pań, nowych kolegów i koleżanek oraz nawiązaniu nowych znajomości.

Podobnie było u Żabek. Wystarczyło zaledwie parę dni i każdy przedszkolak odnalazł się w nowej grupie. Dzieciaki są bardzo aktywne oraz ciekawe świata. Uwielbiają zabawy tematyczne w kącikach zainteresowań, podejmują różne zabawy ruchowe przy muzyce oraz bardzo chętnie bawią się na świeżym powietrzu. W pierwszym tygodniu sporządziliśmy „Kodeks przedszkolaka” czyli zasady obowiązujące wszystkie dzieci w przedszkolu, które zostały przez nich potwierdzone odbitym paluszkiem zamoczonym w farbie. Ponadto każde dziecko wykonało pracę plastyczną przedstawiającą żabkę, czyli symbol naszej grupy. Mamy nadzieję, że radość i miła atmosfera panująca w grupie będzie towarzyszyła nam przez cały rok!