W czwartkowy poranek, 24 lutego 2017 r. w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” grupę „ Żabek” odwiedziła Nikola, siostra Alana Dzioba.

Nasz gość czytał dzieciom, wybrawszy do lektury dwie ciekawe książeczki, a były to „Kocie kłopoty” autorstwa Ireny Landau oraz „Urodzinowy prezent” Elizy Piotrowskiej. Przedszkolaki bardzo miło i z zainteresowaniem przyjęły Nikolę. Dużo radości przysporzyły też naklejki, podarowane grupie „Żabek” przez dziewczynkę. Po przeczytaniu książeczek siostrzyczka Alana rozmawiała z „Żabkami” na temat tego, w jaki sposób nauczyła się tak pięknie czytać. Dzieci podziękowały dziewczynce za odwiedziny ogromnymi brawami i wręczyły jej specjalne podziękowanie. Wizytę Nikoli w naszym przedszkolu zwieńczyło wspólne pamiątkowe zdjęcie.