Słoneczny dzień 21 czerwca 2016 r. dla naszych przedszkolnych „ Żabek”, ich rodzin oraz wszystkich pracowników przedszkola był bogaty w wydarzenia. Pierwszym z nich była uroczystość dla najbliższych dzieciom osób czyli Rodziców.

Przedszkolaki z grupy „ Żabek” z Panią Ewą w wakacyjnym programie artystycznym dały pokaz swoich umiejętności tanecznych, wokalnych, recytatorskich i rzecz jasna aktorskich! Oprócz wakacyjnych piosenek i recytowanych wierszyków najbardziej podobał się taniec z apaszkami do piosenki „ Mamma Mia” zespołu ABBA co zostało nagrodzone gromkimi brawami wśród tak licznej publiczności. Występy dzieci z grupy „ Żabek” przyjęte były jak zwykle z rozrzewnieniem przez Rodziców przypatrujących się z zachwytem, a czasem i niedowierzaniem poczynaniom swoich małych pociech. Kolejną częścią programu było zaprezentowanie czego nauczyły się przedszkolaki w całym roku na zajęciach z języka angielskiego wraz z Panią Dianą. Na zakończenie Pani Dyrektor wręczyła odchodzącej z przedszkola Marysi Żaba pamiątkowego dyplomu ukończenia przedszkola a ponad to wszystkie przedszkolaki otrzymały słodkie co nie co. Pani Dyrektor wraz z nauczycielkami podziękowała Rodzicom za współpracę i życzyła wszystkim wspaniałych i słonecznych wakacji.