Każdy dzień w przedszkolu dla dziecka to jedyna i niepowtarzalna historia, która zostanie na zawsze w jego pamięci. Dlatego dokładamy wszelkich  starań ,aby te wspomnienia były jak najlepsze.

Większość przedszkolaków  z naszej grupy bardzo wcześnie zaczyna dzień w przedszkolu. A jak wiadomo nie zawsze tak wcześnie każde dziecko jest w dobrym nastroju. Jednak kiedy już wszystkie Żabki trafią na swoją zieloną salę – humor bardzo szybko się poprawia. Wtedy każdy bawi się wspólnie ze swoimi kolegami i koleżankami układając puzzle, lepiąc z plasteliny, kolorując kredkami lub pastelami czy tworzy wspaniałe budowle z klocków. Przed śniadaniem każde dziecko porządkuje miejsce swojej zabawy, myje ręce, a następnie zasiada do stoliczka i  zajada pyszne śniadanko. Po nim wszystkie dzieci wspólnie bawią się przy muzyce, uczestniczą  w zajęciach dydaktycznych przeplatanych zabawami ruchowymi, pracą w książeczkach lub pracą plastyczną. Jeśli warunki pogodowe są korzystne , Żabki wybierają się na spacer lub wyjście na przedszkolny plac zabaw trenując jednocześnie samodzielne ubieranie i rozbieranie odzieży wierzchniej. Po powrocie do przedszkola dzieci myją ręce i przygotowują się do obiadu. Przy konsumpcji zwracamy uwagę na prawidłowe trzymanie sztućcy i kulturalne zachowanie się przy stole. Po posiłku następuje odpoczynek i relaksacja - najczęściej wtedy panie czytają Żabkom ich ulubione bajeczki . Każdy dzień Żabki kończą bawiąc się swobodnie w wybranych kącikach zainteresowań czekając tym samym na pyszny podwieczorek. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć relacjonujących aktywności Żabek w przedszkolu :)