Witamy wszystkich w grupie Żabek!

Jak co roku początek września to okres pełen emocji u każdego przedszkolaka, bowiem jedni zaczynają dopiero przygodę z przedszkolem, drudzy zaś opuszczają swoją ukochaną panią i grupę, do której uczęszczali przed wakacjami, aby pójść do kolejnej, już starszej grupy. Mimo wszystko nasze „nowe” Żabki bardzo pomyślnie przeszły proces adaptacyjny w kolejnej grupie. Wszystkie przedszkolaki z uśmiechem na twarzy przekraczają progi zielonej sali, aby poznać nowe panie , kolegów i koleżanki. Pierwsze dni w nowej grupie Żabki spędziły na integracji i wspólnej zabawie. Również w tym czasie przypomnieliśmy sobie kilka ważnych zasad panujących w przedszkolu i stworzyliśmy Kodeks Przedszkolaka. Dzień w przedszkolu wypełniony różnymi aktywnościami mija Żabkom bardzo szybko. Dzieci uwielbiają zabawy tematyczne w małych grupkach w kącikach zainteresowań, również podejmują zabawy ruchowe przy muzyce i na świeżym powietrzu dlatego też nie brakuje spędzania czasu na przedszkolnym placu zabaw lub spacerach. Mamy nadzieję, że radosna atmosfera towarzysząca Żabkom będzie trwała do kolejnych wakacji!

Chcecie zobaczyć jak minął początek września w grupie Żabek? Zapraszamy do oglądnięcia fotorelacjismile