Już od 1 września robiłyśmy wszystko co w naszej mocy, aby powrót dzieci po tak długiej przerwie do przedszkola i zaadaptowanie się w nowej sali było dla naszych milusińskich miłym wspomnieniem.

Mamy nadzieję że to się udało. Każdy przedszkolak wybrał sobie swój znaczek, dowiedział się gdzie będzie siedzieć przy stole oraz jakie zabawki znajdują się w sali Wiewiórek. Dzieci zapoznały się także z jakże ważnymi teraz zasadami bezpieczeństwa. Sporządziliśmy kontrakt grupy. Była też pierwsza praca plastyczna - worek przedszkolaka. Rozmawialiśmy o emocjach, o tym co sprawia dzieciom radość, smutek czy złość. Piękna letnia pogoda zachęcała nas także do spędzania czasu na świeżym powietrzu: na placu zabaw albo spacerze. Zawiązały się już nowe przyjaźnie, widać że dzieci dobrze się czują w swoim towarzystwie. Mamy nadzieję, że tak będzie do końca roku!