Drogie przedszkolaki!

Zachęcamy Was do zapoznania się z prezentacją przedstawiającą zasady jakich trzeba przestrzegać w trakcie wakacyjnego wypoczynku, tak aby był on niezapomniany i kojarzył się tylko z pozytywnymi przeżyciami!

Kolejnym zawodem, któremu przyjrzeliśmy się z bliska był piekarz. Niezwykle ważna i potrzebna wszystkim profesja. Bo czyż wyobrażamy sobie śniadanie albo kolację bez pysznego i chrupiącego pieczywa?

Miniony tydzień był dla dzieci z grupy Wiewiórek bardzo intensywny. Rozmawialiśmy o tym kim przedszkolaki chciałyby zostać w przyszłości - poznawaliśmy różne zawody.

„Jak karnawał to balony”- dlatego na ostatnich zajęciach kółka badawczego skupiliśmy swoje doświadczenia właśnie na balonach. Nasze dzieciaki sprawdzały co znajduje się w balonie i ile trzeba mieć siły by go napompować.