Smaller Default Larger

Od października rozpoczęły się w grupie Wiewiórek dodatkowe zajęcia popołudniowe, prowadzone przez wychowawczynię p. Agnieszkę. Na tych zajęciach dzieciaki będą prowadzić różne doświadczenia i eksperymenty badawcze, poznawać proste zjawiska przyrodnicze oraz rozwijać zainteresowania poprzez kreatywne tworzenie nowych wytworów plastyczno-technicznych.

5 września odbyły się pierwsze zajęcia, które poświęcone były jesiennym kolorom. Wiewiórki poznały nowe pojęcia: barwy podstawowe i barwy pochodne , a w czasie prowadzonych doświadczeń z mieszaniem barw, przedszkolaki same próbowały uzyskać wybrany kolor. Później wykonaliśmy prosty  witraż „Jesienny liść” z koszulki A4. Mieszanie kolorów sprawiło wszystkim wielką frajdę dlatego na następnych zajęciach wykonaliśmy piękne lampiony z kubeczków plastikowych. Będą nastrojową dekoracją w długie wieczory.