We czwartek 7 grudnia w grupie Wiewiórek odbyły się mikołajkowe otwarte zajęcia popołudniowe dla wszystkich chętnych dzieci i Rodziców z grupy Wiewiórek. Początek grudnia był doskonałym momentem na mikołajkowe zabawy i konkurencje.

Dzieci wraz z Rodzicami uczestniczyli w świątecznych tańcach, wcielali się w rolę św. Mikołaja poprzez zabawy ruchowe oraz szukanie w sali przedmiotów z wylosowanej listy prezentów. Konkurencją na czas było sklejenie kolorowego łańcucha choinkowego z kół, który ozdobił naszą choinkę w holu przedszkola. Na zajęciach nie zabrakło wspólnego muzykowania z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych, oraz urządzenia w sali pracowni elfów i św. Mikołaja. Spotkanie zakończyło się wykonaniem w parach dziecko-Rodzic, pięknych zimowych choineczek z płatków kosmetycznych. Powstały prawdziwe arcydzieła, które z powodzeniem będą wyjątkową ozdobą na świątecznym stole. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas! Wesołych świąt!