DRODZY RODZICE

We czwartek 6 kwietnia 2017 r. organizujemy dla wszystkich chętnych Rodziców i dzieci wycieczkę do Kopalni Soli w Wieliczce.

Wycieczka jest całodniowa z obiadem, który będziemy jeść pod ziemią.

Podczas wędrówki solnymi korytarzami dzieci poznają sekrety bajkowej krainy, rozwiążą rozmaite zagadki oraz quiz, spotkają Skarbnika i soliludka, a na zakończenie otrzymają pamiątkowe dyplomy. Wędrówka odbywa się na szlaku Trasy turystycznej. Królestwo Solilandii odkrywa się w grupach liczących minimum 10 osób. W programie również znajdzie się chwila na czytanie fragmentów książki „Solilandia – pamiętnik wielickiego skrzata”.

Koszt wycieczki to ok. 150 zł (Rodzic + dziecko) i zawiera:

- 55 zł - bilet wstępu dla dziecka w pakiecie z obiadem

- 71 zł - bilet wstępu dla dorosłego w pakiecie z obiadem

- ok.10 zł przejazd w obie strony od osoby

Zestaw obiadowy jest taki sam dla wszystkich i zawiera: rosół, frytki, nugetsy, surówka.

Jeśli czas pozwoli będzie można jeszcze zwiedzić Tężnię Solankową, która znajduje się niedaleko głównego wejścia do kopalni.

Tężnia solankowa stanowi uzupełnienie bogatej oferty Kopalni Soli „Wieliczka”, ale może być też alternatywną dla wszystkich, którzy pragną skorzystać ze zdrowotnych walorów wielickiej soli pozostając na powierzchni. Tężnia to aż 7 500 m2powierzchni, a dodatkowym elementem przygotowanym dla korzystających z niej osób jest wznosząca się na wysokość 22 metrów wieża widokowa, z której podziwiać można panoramę parku i górniczych szybów.

W związku z tym, że musimy dokonać potwierdzenia rezerwacji prosimy o deklarację udziału w wycieczce do piątku 3 marca! Listy są wywieszone na tablicach grupowych w szatni.

Serdecznie zapraszamy!