Smaller Default Larger

Drodzy Rodzice 

W linku poniżej znajduje się nasze grupowe zdjęcie wykonane w kaplicy św. Kingi podczas wycieczki do Kopalni Soli w Wieliczce. Można sobie pobrać i wywołać :)

15 marca grupy Kotków i Wiewiórek odwiedził nietypowy gość - Willy. Do przedszkola przybył  wraz z Panią Ewą Natkaniec – Wodka, mamą Natalki (z grupy Jeżyków). Mama Natalki jest fizjoterapeutą i pracuje ze studentami. A kim jest Willy?

DRODZY RODZICE

 

We czwartek 6 kwietnia 2017 r. organizujemy dla wszystkich chętnych Rodziców i dzieci wycieczkę do Kopalni Soli w Wieliczce.

25 stycznia o godz. 10 w naszej grupie odbyły się przedpołudniowe dydaktyczne zajęcia otwarte z udziałem chętnych Rodziców. Tematem wspólnych zabaw były zimowe potrzeby ptaków.

W związku z realizacją tematyki o urządzeniach elektrycznych dzieci z grupy Wiewiórek miały okazję poeksperymentować i samodzielnie obsługiwać wybrane urządzenia techniczne dostępne w każdym domu. Jednym z nich był mikser, który wykorzystaliśmy podczas naszych zajęć kulinarnych robiąc pyszne muffinki.