We wtorek 21 czerwca o godz. 15 odbyło się w naszej grupie Uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego. Dzieci pod opieką Wychowawczyń przygotowały tym razem bajkę pt. Kłopoty króla Neptuna w Zaczarowanym Podwodnym Świecie.

We wtorek 24 maja o godz. 15 obchodziliśmy w naszej grupie wyjątkowe święto - Dzień Rodziny. Gorączkowe przygotowania do przedstawienia trwały od trzech tygodni po to, aby wszystko wypadło jak należy i aby Rodzice dowiedzieli się jak bardzo kochani są przez swoje dzieci.

21 kwietnia w gr. Wiewiórki odbyły się otwarte zajęcia dydaktyczne dla Rodziców z udziałem naszej pani dyrektor prowadzone prze jedną z wychowawczyń p. Agnieszkę Kurek.

13 kwietnia, w związku z realizacją tematyki sportowej wybraliśmy się na Halę Sportową w Słomnikach, aby spróbować swoich sił i umiejętności sprawnościowych w tak profesjonalnym i przeznaczonym ku temu miejscu.

U nas zawsze dużo się dzieje...laughing