Serdecznie witamy wszystkich  - Rodziców i dzieci - w grupie Wiewiórek!

Jak co roku początek września to okres pełen emocji u każdego przedszkolaka, bowiem jedni zaczynają dopiero przygodę z przedszkolem, drudzy zaś opuszczają swoją ukochaną panią i grupę, do której uczęszczali przed wakacjami, aby pójść do kolejnej. Mimo wszystko nasze „nowe” Wiewióreczki bardzo pomyślnie przeszły proces adaptacyjny w grupie. Wszystkie przedszkolaki z uśmiechem na twarzy przekraczają progi sali, aby poznać nowe panie , kolegów i koleżanki. Pierwsze dni w nowej grupie przedszkolaki spędziły na integracji i wspólnej zabawie. Również w tym czasie przypomnieliśmy sobie kilka ważnych zasad panujących w przedszkolu i stworzyliśmy Kodeks Przedszkolaka. Dzień w przedszkolu wypełniony różnymi aktywnościami mija Wiewiórkom bardzo szybko. Dzieci uwielbiają zabawy tematyczne w małych grupkach w kącikach zainteresowań, również podejmują zabawy ruchowe przy muzyce i na świeżym powietrzu dlatego też nie brakuje spędzania czasu na przedszkolnym placu zabaw lub spacerach. Chętnie również uczą się nowych rzeczy i pracują w książeczkach. Mamy nadzieję, że radosna atmosfera towarzysząca Wiewiórkom będzie trwała do kolejnych wakacji!