17 lutego w Polsce obchodzimy Dzień Kota.

Aby, pomóc w przetrwaniu zimy naszym skrzydlatym przyjaciołom postanowiliśmy uzupełnić ‘’ptasią stołówkę” w naszym ogrodzie.

W ramach akcji Bliżej Pieska oraz programu ,,Zwierzę nie jest rzeczą” nasze przedszkolaki zostały włączone do zbiórki na rzecz bezdomnych zwierząt ze schroniska ,,Psie Pole”
w Racławicach.

Pomocnicy Mikołaja- to zestaw ćwiczeń wykonany przez nasze Zajączki w ramach projektu Zdrowo i Sportowo.

Celem kampanii społecznej #przytuldziecko jest zwiększenie świadomości związku przytulania z rozwojem oraz wsparcie pedagogów i rodziców poprzez dostarczanie materiałów edukacyjnych poświęconych rozwojowi dzieci.

Misją kampanii społecznej #przytuldziecko jest poprawa jakości życia dzieci.

Wizja

Wizją kampanii społecznej #przytuldziecko jest stworzenie przestrzeni wszechstronnie wspierającej społeczność troszczącą się o rozwój dzieci.