Również wiosną musimy pamiętać o tym , aby dbać o swoje zdrowie, czyli prawidłowo się odżywiać i nie zapominać o gimnastyce, spacerach lub innej aktywności ruchowej.

W ramach programu „Wiem, co jem”, przedszkolaki przypomniały sobie zasady zdrowego odżywiania poprzez oglądnięcie przedstawienia teatralnego pod tytułem „Witaminki dla księżniczki Marcelinki”, niestety ze względu na pandemię musieliśmy zostać w naszej sali i pocieszyć się oglądaniem spektaklu z laptopa. Dzieciom tak spodobało się przedstawienie, że postanowiliśmy , że i my możemy zabawić się w aktorów. Ustawiliśmy kurtynę , wybraliśmy chętnych i omówiliśmy scenariusz . „Niesforna łyżeczka” to tytuł naszej „ sztuki teatralnej”, do której wykorzystaliśmy przedmioty, które na co dzień znajdziemy w kuchni. Wszyscy dobrze bawiliśmy się i na koniec poczęstowaliśmy się marchewką , wykonując śmieszną sztuczkę .