Dnia 27 maja odbyły się ostatnie już zajęcia z projektu edukacyjnego „Mały miś w świecie wielkiej literatury ".   Ostatni VI moduł projektu pt. "Misiowe zajęcia pod chmurką", miał na celu zachęcać do aktywności sportowej, rozwijać wyobraźnię dzieci oraz zainteresowania czytelnicze w tym głównie literaturą dziecięcą.

„Misiowy Bajarz” to V moduł projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”.

Przedszkolaki z grupy ,,Kotki ” w ramach projektu edukacyjnego ,,Mały Miś w świecie wielkiej literatury” zrealizowały moduł IV -.. Misiowe recepty na pozytywne myślenie”.

MODUŁ III  projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”, dotyczył naszej Ojczyzny i nosił tytuł -Opowiem Wam o Polsce.

Na listopadowych zajęciach w ramach projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” , przedszkolaki miały możliwość poznania nowych , ciekawych zadań.