Dnia 15 września 2020 roku, grupa Kotków

obchodziła Międzynarodowy Dzień Kropki, realizując równocześnie I moduł Międzynarodowego Projektu Emocja. Dzieci w tym dniu miały na sobie ubranie w kropki. Zajęcia rozpoczęły się i zakończyły pokolorowaniem termometru emocji. Natomiast w trakcie dnia przedszkolaki z zainteresowaniem obejrzały bajkę pt:,,The Dot" dzięki, której poznały historię małej Vashti. Następnie czynnie uczestniczyły w rozmowie o swoich mocnych i słabych stronach oraz potrzebie wiary we własne siły. Dzieci zwróciły także swą uwagę na fakt , że każdy z nas jest inny co nie znaczy, że gorszy. Następnie wspólnie stworzyliśmy kącik emocji z zegarem pokazującym nasze uczucia. Praca plastyczna z elementem programu QUIVER dostarczyła wiele pozytywnych wrażeń. Dzieci były zarówno zaskoczone jak i zaciekawione faktem, że ich kropka ożyła. Zapoznaliśmy się również z elementami języka migowego ucząc się podstawowych zwrotów grzecznościowych. Ten dzień był pełen wrażeń. Wywołał dużo radości u naszych przedszkolaków.