Drogie przedszkolaki!

Zachęcamy Was do zapoznania się z prezentacją przedstawiającą zasady jakich trzeba przestrzegać w trakcie wakacyjnego wypoczynku, tak aby był on niezapomniany i kojarzył się tylko z pozytywnymi przeżyciami!

Drodzy Rodzice!

W związku z trudną sytuacją zdrowotną, która spowodowała zamknięcie naszej placówki, bardzo proszę, abyście Państwo, do czasu ponownego otwarcia przedszkola, ćwiczyli z dziećmi: SAMOOBSŁUGĘ, KOLOROWANIE, WYCINANIE NOŻYCZKAMI, LEPIENIE Z PLASTELINY, UKŁADANIE PUZZLI I UKŁADANEK DYDAKTYCZNYCH oraz PRZELICZANIE RÓŻNYCH ELEMENTÓW. Dziękuję za zrozumienie!

A dla tych, którzy chcą piosenką i tańcem powitać wiosnę, podpowiadam kilka miejsc, w których znajdziecie Państwo muzyczne zabawy wiosenne:

Dnia 8-ego marca cały świat świętuje Dzień Kobiet. Nie zapomniała o nim męska część grupy Misiów. Po chóralnym odśpiewaniu hymnu "Sto lat..." każda dziewczynka otrzymała okolicznościowy dyplom i coś słodkiego oraz, od Filipka, po tulipanie. Wszystkie małe panie były bardzo dumne i szczęśliwe.

W kalendarzu środek zimy, bo zaczął się luty - podobno najzimniejszy miesiąc w roku. Jednak za oknem zimy wcale nie widać. W jej dostrzeżeniu nie pomogły nawet okulary których setki mogliśmy zobaczyć w gabinecie optycznym.

Niestety w tym roku zima nie jest zbyt obfita w śnieg, co nas bardzo zasmuca, dlatego też grupa Misiów postanowiła stworzyć sobie zimową atmosferę w sali dzięki licznym zabawom.