W słoneczny, wiosenny dzień dzieci z grupy MISIÓW wybrały się do apteki, żeby zobaczyć z bliska jak funkcjonuje i dowiedzieć się na czym polega praca zatrudnionych tam osób. Dzięki temu, że mama naszej koleżanki, Leny, pracuje w aptece mogliśmy z bardzo bliska zapoznać się z pracą farmaceuty.

W czwartkowy poranek, w atmosferze dobrej zabawy Misie rozwijały swoją wrażliwość muzyczną. Po krótkim powitaniu dzieci zapoznały się z nazwami i wyglądem wybranych instrumentów muzycznych.

Od początku tygodnia słoneczko pięknie świeci, że ciężko wysiedzieć w przedszkolu. Dlatego razem z panią Anią wyszliśmy z naszego budynku, by poszukać oznak wiosny w naszym otoczeniu.

Nadeszła upragniona wiosna, cała przyroda budzi się do życia. Budzi się także ciekawość dzieci dotycząca odradzającego się życia.

Pewnego wiosennego, choć bardzo brzydkiego dnia, odwiedziła nasze przedszkole mama naszej koleżanki, Leny. Ale nie przyszła tylko przyprowadzić   córkę.