Słoneczny kwietniowy piątek był dla przedszkolaków z grupy „Misiów” dniem wyjątkowym, ponieważ był to Dzień bez Zabawek. Początkowo „Misie” nie były pozytywnie nastawione, ale pani Ania zaplanowała cały dzień tak, aby nie było nudnie i aby każda buzia była tego dnia uśmiechnięta.

Na samym początku odwiedziła nas Mama naszej koleżanki Mai Lisiakiewicz, która przeczytała nam bajkę o lisach i przyniosła małe figurki lisków, które wszyscy mogli obejrzeć. W tym dniu nie zabrakło także zabawy plastycznej, przedszkolaki wykonały kwiatki z kolorowego papieru,było też przedstawienie z okazji Dnia Ziemi, spacer, sadzenie kwiatów oraz nie zabrakło zabaw ruchowo – tanecznych. Wiele zabaw ruchowych i zajęć wykonanych tego dnia stanowiło dla naszych przedszkolaków świetną zabawę. Dzieci z niecierpliwością czekają już na następny „Dzień bez Zabawek”!