Misie to grupa najmłodszych dzieci w naszym przedszkolu. Postanowiliśmy więc opowiedzieć jak wygląda nasz zwyczajny dzień. Dziś 17 listopada, pogoda bardzo nieprzyjemna. Mimo tego, jak co dzień rano, przyszliśmy i po przebraniu się w szatni rozpoczęliśmy samodzielne zabawy, czekając aż wszyscy dotrą.

Ale przedszkole to nie tylko zabawa. O godz. 9 przyszła do nas pani Ewa i uczyliśmy się z nią języka angielskiego, a konkretnie nazw kolorów. Później był czas na toaletę i dokładne wymycie rąk, bo czekało nas śniadanie. A ponieważ wiemy już, że higiena to bardzo ważna sprawa, to po śniadaniu znów odwiedziliśmy łazienkę, żeby dokładnie wyszczotkować zęby. Następnie zaczęły się zajęcia dydaktyczne z naszą panią Anią. Najpierw przypomnieliśmy sobie poznawane w ciągu tego tygodnia figury geometryczne, a potem zapoznaliśmy się z nową – trójkątem. By ta nauka nie była zbyt nudna i męcząca pani Ania przeplatała ją ćwiczeniami gimnastycznymi, śpiewem i tańcami. A potem było to, co lubimy najbardziej czyli zabawa w naszym kolorowym, kulkowym basenie i ćwiczenia na mini siłowni. Czas na wesołej zabawie tak szybko płynął  że nie wiadomo kiedy  przyszła pora na obiad. Dziś panie kucharki przygotowały nam zupę grysikową i łazanki z mięsem. Po intensywnym ruchu, nauce i obfitym posiłku udajemy się na leżakowanie. Dzieci, które dłużej zostają w przedszkolu mają okazję odwiedzić inne sale, panie i starszych kolegów. Fajnie jest być przedszkolakiem!