Smaller Default Larger

Dnia 7 maja grupa MISIÓW wybrała się na wycieczkę do Gospodarstwa Edukacyjnego "Pszczółki" prowadzonych przez Państwa Królów w Niezwojowicach

Słoneczny kwietniowy piątek był dla przedszkolaków z grupy „Misiów” dniem wyjątkowym, ponieważ był to Dzień bez Zabawek. Początkowo „Misie” nie były pozytywnie nastawione, ale pani Ania zaplanowała cały dzień tak, aby nie było nudnie i aby każda buzia była tego dnia uśmiechnięta.

Nadeszła upragniona wiosna, cała przyroda budzi się do życia. Budzi się także ciekawość dzieci dotycząca odradzającego się życia. By ja choć w części zaspokoić dnia 11 kwietnia dzieci z grupy Misiów miały „dzień siania”.

W słoneczny marcowy dzień do grupy Misiów zawitała malarka Pani Wanda Małecka, mama naszego kolegi z przedszkola. Pani Wanda ukończyła ASP w Krakowie na wydziale grafiki.  

Dnia 12 stycznia 2018 r. u najmłodszych przedszkolaków zorganizowane zostało samodzielne przygotowanie śniadania. Zaczęło się niezbyt szczęśliwie, bo zdziesiątkował nas wirus i na zajęciach zjawiła się tylko piątka dzieci. Za to bardzo chętnych by zmierzyć się z tym zadaniem.