Smaller Default Larger

W piękny, słoneczny, kwietniowy dzień przedszkolaki z grupy I, pod opieką swojej  wychowawczyni, zamieniły się w małych ogrodników.

Piątek, 24 marca, był dla przedszkolaków z grupy MISIÓW dniem wyjątkowym. Był to bowiem – pierwszy od ich przybycia do przedszkola – Dzień Bez Zabawek!

Szesnasty dzień marca był dla przedszkolaków z grupy MISIÓW wyjątkowo pracowity i emocjonujący, bowiem wraz ze swoją wychowawczynią, w ramach programu kulinarnego MALI KUCHARZE, przygotowywali grzanki.

W środę 22 lutego, w ramach zajęć dydaktycznych, dzieci z grupy MISIÓW podjęły ze swoją wychowawczynią, p. Anią, dyskusję na temat zawodu kucharza. Nie była to jednak tylko rozmowa. Aby dowiedzieć się jak najwięcej i zobaczyć kucharza przy pracy maluchy odwiedziły naszą przedszkolną kuchnię.

Walentynkowy wtorek 14 lutego nastroił najmłodszą grupę dzieci w naszym przedszkolu, czyli grupę    „Misiów” na zajęcia kulinarne - walentynkowe ciasteczka w kształcie – serduszek.