Dnia 20.06.2016r w grupie MISIÓW, odbyło się  Uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego.

Dzieci w kolorowych strojach z uśmiechem na twarzach zaprezentowały, to czego się nauczyły – śpiewały, tańczyły oraz mówiły wiersze. Wszyscy w wakacyjnych nastrojach pożegnali przedszkole.
„Dziękujemy wszystkim gościom i żegnamy się z radością,
więc pakować już plecaki na wakacje czas dzieciaki!”

P.S.

Bardzo dziękuję Rodzicom za współpracę, uśmiech, dobre słowo,oraz wyrozumiałość!!   Do zobaczenia we wrześniu!!! :-)

„Moja mamo, cóż Ci życzyć,

byś na wszystkich mogła liczyć.

Tacie dodam słowa dwa,

niech się sto lat dobrze ma."

Dnia 13 maja 2016r. najmłodsze dzieci z naszego przedszkola wybrały się na spacer do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Słomnikach, aby dowiedzieć się coś więcej o tym miejscu.

W środowy poranek, 13 kwietnia 2016 r., w naszej grupie odbyły się zajęcia otwarte, w których mogli uczestniczyć także dysponujący czasem i chęcią Rodzice. Temat zajęć, które poprowadziła wychowawczyni mgr Anna Jurgasik, brzmiał: „Kolorowa łąka”.

Nadeszła upragniona wiosna, cała przyroda budzi się do życia. Budzi się także ciekawość dzieci dotycząca odradzającego się życia. By ja choć w części zaspokoić dnia 18 marca dzieci z grupy Misiów miały „dzień siania”.