Karnawał to wyjątkowy czas w ciągu roku, który naznaczony jest atmosferą radości, zabawy i balów. Nie mogło zabraknąć jej i w grupie najmłodszych przedszkolaków. Nasz wspaniały bal karnawałowy odbył się drugiego lutego, a motywem przewodnim kreacji były postaci z naszych ulubionych bajek.

Już wystrój naszej sali - pełnej kolorowych balonów i bajkowych postaci - zachęcał do zabawy. Ale zanim zaczęliśmy, to nasza Pani wyjaśniła nam czym jest karnawał i nauczyliśmy się wiersza "Skrzat Polanka". A potem rozpoczęła się szalona zabawa przy skocznej muzyce. Tańczyliśmy wspólnie z naszymi Paniami oraz uczestniczyliśmy w przygotowanych przez nie zabawach. Najwięcej radości sprawiła nam zabawa "Tańczące krzesła". Dużo radości i emocji wywołała także prezentacja, przed całą grupą, przygotowanych kostiumów. A gdy brakowało nam już siły, to uzupełnialiśmy energię korzystając z przygotowanego słodkiego poczęstunku. Nawet nie wiadomo kiedy upłynęły te balowe godziny i zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi wracaliśmy do domów.

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie dzieciom pięknych strojów oraz zaangażowanie w zorganizowanie pysznych słodkości.