14 czerwca 2022, Kotki odwiedziły Gospodarstwo Edukacyjne o wdzięcznej nazwie „Pszczółki”.

Bardzo miło nam poinformować o zajęciu w konkursie piosenki regionalnej i ludowej "Reglud",  dwóch pierwszych miejsc w następujacych kategoriach:

6 czerwca grupa Kotków w  radosnym nastroju pojechała szkolnym autokarem do Sali zabaw  RIO w Miechowie.

Obchodzony 20 maja ustanowiony przez ONZ Światowy Dzień Pszczół stał się w grupie „Kotków” okazją do refleksji nad tym, jak każdy z nas może pomóc tym pożytecznym dla całej ludzkości owadom.

Celem zajęć,  które odbyły się dn. 12-13 kwietnia br. było zapoznanie dzieci z kolejnymi etapami produkcji chleba, uświadomienie dzieciom, że chleb jest symbolem ciężkiej pracy wielu ludzi: rolnika, młynarza i piekarza.