Ostatni tydzień w naszej grupie obfitował w liczne wizyty rodziców i babć, a to wszystko za sprawą realizowanego Ogólnopolskiego Projektu dla grup przedszkolnych pt: „ Tydzień Bajek Polskich”.

Głównym celem projektu było zainteresowanie dzieci kultowymi bajkami naszego dzieciństwa, które są niezwykle piękne i każda z nich ma w sobie pewien przekaz. W związku z tym zaprosiliśmy naszych najbliższych do przeczytania kultowych bajeczek t.j „ Reksio”, „ Miś Uszatek”, „ Bolek i Lolek” oraz „Przygody Koziołka Matołka”, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród małych słuchaczy. W szczególności pragniemy podziękować mamusi Alanka, Oliwki, Marcelka oraz babci Marcelka i Jasia za poświęcony czas i zaangażowanie w realizowany projekt.