Drogie przedszkolaki!

Zachęcamy Was do zapoznania się z prezentacją przedstawiającą zasady jakich trzeba przestrzegać w trakcie wakacyjnego wypoczynku, tak aby był on niezapomniany i kojarzył się tylko z pozytywnymi przeżyciami!

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone. Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę. Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję. A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję"

Zima jest jedną z ulubionych pór roku dzieci. Lecz tym razem nie pokazuje nam swego pięknego i prawdziwego oblicza.

Wprowadzenie dziecka w świat sztuki poprzez zabawy teatralne, przynosi im wiele korzyści: rozwija wyobraźnię, doskonali mowę, sprzyja umuzykalnianiu. Nasze Kotki miło spędzały czas stając się aktorami.

25 listopada w trakcie zajęć towarzyszyły nam Misie przyniesione przez dzieci. W tym dniu poznaliśmy historię Święta Pluszowego Misia a następnie wspólnie bawiliśmy się przy piosenkach m.in: „Jadą, jadą misie” czy też „Pluszowy miś”.