Ostatni tydzień w grupie Kotków poświęcony był rozmowom na temat Rodziców i rodziny. Przedszkolaki z dumą prezentowały fotografie swoich najbliższych opowiadając o ich imionach, zawodach i zainteresowaniach.

W ubiegły czwartek grupa „ Kotków” wybrała się na wycieczkę do Biblioteki Publicznej Gminy Michałowice na warsztaty biblioteczne. Celem naszej wizyty było zapoznanie się przede wszystkim  z zawodem bibliotekarza, zasadą korzystania z biblioteki jak i samą biblioteką.

Ostatni tydzień w naszej grupie obfitował w liczne wizyty rodziców i babć, a to wszystko za sprawą realizowanego Ogólnopolskiego Projektu dla grup przedszkolnych pt: „ Tydzień Bajek Polskich”.

Grupa „Kotków” jednogłośnie postanowiła na dobre pożegnać zimę. Znudziła się szara i brzydka pogoda, a przyszła wielka chęć na spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

W związku ze zbliżającą się wiosną w ostatnim tygodniu grupa „ Kotków” zgłębiała tajemnice zwierząt naszych pól i lasów. Na początku dzieci wzbogaciły swoją wiedzę na temat życia pszczół oraz ich znaczenia w życiu człowieka.