Smaller Default Larger

Dnia  31 marca 2017  w grupie „ Kotków” odbył się „Dzień bez zabawek”. Dzieci były bardzo ciekawe co tego dnia się wydarzy. A atrakcji było co nie miara! Pani Aneta wraz z panią Malwina zaplanowały cały dzień tak, aby nie było nudy i aby każda buzia była tego dnia  uśmiechnięta.

W grupie Kotków wiosna zawitała na dobre. Postanowiliśmy bowiem założyć wiosenny kącik przyrody. Przedszkolaki najpierw dowiedziały się co jest potrzebne roślinom do prawidłowego wzrostu, a następnie same przystąpiły do ich sadzenia.

Nasze Kotki to prawdziwe łasuchy. Przekonuję się o tym, za każdym razem kiedy podejmujemy działania kulinarne.

15 marca grupy Kotków i Wiewiórek odwiedził nietypowy gość - Willy. Do przedszkola przybył  wraz z Panią Ewą Natkaniec – Wodka, mamą Natalki (z grupy Jeżyków). Mama Natalki jest fizjoterapeutą i pracuje ze studentami. A kim jest Willy?

DRODZY RODZICE

 

We czwartek 6 kwietnia 2017 r. organizujemy dla wszystkich chętnych Rodziców i dzieci wycieczkę do Kopalni Soli w Wieliczce.